Finansowe Centrum Biznesu

Kursy Walut

Waluta kupno sprzedaż
CHF 3,7028 3,7796
CZK 0,1618 0,1721
EUR 4,2068 4,4248
GBP 4,7975 5,0340
USD 3,6410 3,8227
zobacz pełne notowanie

Aktualności

„Konto za złotówkę” ze Złotym Laurem


W Warszawie, w Pałacu Prymasowskim, odbyła się ceremonia wręczenia nagród gospodarczych – Złote Laury. Główną nagrodę w kategorii „Finanse i ubezpieczenia” otrzymały Banki Spółdzielcze SGB.


Konkurencja w sektorze finansowym była bardzo duża. W tej kategorii  nominowanymi byli: SGB-Bank S.A., reprezentujący Banki Spółdzielcze SGB, Alior Bank S.A., Prudential Polska, Bank Zachodni WBK SA oraz PKO BP.

Główna nagroda przypadła bankowcom – spółdzielcom. Kapituła doceniła nowatorski produkt „Konto za złotówkę”. Jest to pierwszy wspólny produkt oferowany przez Banki Spółdzielcze SGB. Statuetkę odebrał Wiceprezes Zarządu, p.o. Prezesa Zarządu SGB-Banku, Paweł Pyzik, któremu statuetkę przekazał Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich.
 
Gala_Laur_1.jpg

Serdecznie dziękuję za zaufanie. Ta nagroda to wyraz uznania dla wszystkich Banków Spółdzielczych SGB, które na co dzień odpowiadają na potrzeby swoich klientów. Banki Spółdzielcze są blisko nich, ponieważ działają lokalnie – i najlepiej znają ich codzienne życie i uwarunkowania finansowe, które są z nim związane. Jestem dumny, że w imieniu Banków Spółdzielczych mogę odebrać tę prestiżową statuetkę.

Gala_Laur_3.jpg

Ceremonia rozdania statuetek odbyła się po raz czwarty. Wręczono 14 statuetek w różnych kategoriach, m.in. kultury, społecznej odpowiedzialności biznesu. Patronat nad uroczystością objęły ministerstwa odpowiedzialne za gospodarkę, kulturę, sport. Wśród gości było wielu przedstawicieli świata finansów, polityki, kultury, nauki i sportu. Konkurs ma na celu nagradzanie osób, przedsiębiorstw oraz organizacji szczególnie zasłużonych dla polskiej gospodarki.
 
Gala_Laur_2.jpg

drukuj