Finansowe Centrum Biznesu

Kursy Walut

Waluta kupno sprzedaż
CHF 3,7028 3,7796
CZK 0,1618 0,1721
EUR 4,2068 4,4248
GBP 4,7975 5,0340
USD 3,6410 3,8227
zobacz pełne notowanie

Aktualności

„Spółdzielnia Pomysłów” – rusza VI edycja konkursu dla społeczników

Już po raz szósty Banki Spółdzielcze Spółdzielczej Grupy Bankowej zapraszają wszystkich społeczników i osoby, które czują potrzebę zintegrowania się z sąsiadami, do wzięcia udziału w konkursie na inicjatywy lokalne.
W poniedziałek, 5 czerwca, ruszyła VI edycja konkursu „Spółdzielnia Pomysłów”, w którym mogą wziąć udział zarówno fundacje czy stowarzyszenia, ale i osoby prywatne. Uczestnicy Konkursu mogą wygrać do 10.000 zł brutto na realizację zgłoszonego projektu. Wystarczy mieć pomysł na zmiany w swojej okolicy, na aktywizację sąsiadów i wspólne działania.
 
SPVI_Zapowiedz.pngNa stronie spolecznik20.pl w zakładce Spółdzielnia Pomysłów już wkrótce pojawią się szczegóły dotyczące terminów konkursowych. Zasady konkursu wyglądają następująco:
  1. Należy zarejestrować się na stronie spolecznik20.pl 
  2. W zakładce Spółdzielnia Pomysłów dodać swój pomysł (do 26 czerwca br.)na realizację inicjatywy lokalnej wypełniając pola w formularzu.
  3. Zebrać jak największą liczbę głosów na zgłoszony projekt i znaleźć się w finale. Do finału trafia 30 projektów, które otrzymają największą liczbę głosów (10 w kategorii „miasta na prawach powiatu” i 20 w kategorii „pozostałe gminy”)
  4. Finałowe projekty trafiają pod obrady jury, po których wybrane zostają 3 projekty, które otrzymują środki na realizację w wysokości do 10 000 zł brutto.
Grupa zaangażowanych osób, dysponując takimi środkami jest w stanie zrealizować naprawdę ciekawe projekty. Udowodnili to laureaci poprzednich edycji, którzy organizowali warsztaty pieczenia chleba, sadzili tulipany na wspólnym skwerze, utworzyli świetlicę, bibliotekę czy miejsca spotkań na świeżym powietrzu, a nawet budowali dom! Wierzymy, że konkurs będzie motywacją dla osób, którzy czują potrzebę zrobienia czegoś dobrego dla innych, a do tej pory być może brakowało im inspiracji, miejsca, gdzie mogą znaleźć społecznikowskie porady czy dofinansowania swojego projektu.


Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej Konkursu: www.spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow a także profilu Społecznik 2.0 na portalu społecznościowym www.facebook.com/spolecznik20, gdzie pojawiać się będą wszystkie aktualne informacje.

drukuj